O mně

Jmenuju se Martina a narodila jsem se v březnu roku 1989 v Praze, kde i nadále bydlím. :) 

Předpokládám, že další nudné detaily nikoho nezajímají, takže se přesunu k další takové povinné části a to k tomu, proč tedy píšu tento blog.

Těch důvodů je víc. Jeden z nich je ten, že mě samozřejmě baví nakupování, hraní si s barvičkami, kombinování oblečení, kosmetika a další holčičí věci. Ale také je to kvůli tomu, že bych se o své nápady a život ráda podělila s okolním světem. To jsou asi důvody téměř každé bloggerky. Zkrátka si dělám takový kalendář mého života, za kterým se po čase ohlédnu, a řeknu si, kam jsem se posunula. :)

O dalším důvodu byste si mohli přečíst ve 13. komnatě, ale když už tedy píšu do rubriky "Kdo jsem", zmíním ho i tady. Tento blog by neměl jen inspirovat v oblasti módy, kosmetiky atd., ale i pomoct lidem, které sužuje stejný problém jako mě. Nebudu teď konkrétní, protože pak by 13. komnata ztratila svůj význam, jen řeknu, že ten problém znemožňuje lidem standardně fungovat. A nejlepší lék je ponořit se do toho, co dotyčného baví. To je tedy jedna stránka - dělám to pro sebe a svůj lepší život. A druhá stránka je, že i kdyby si můj příběh nebo blog přečetl jen jeden člověk, který je na tom stejně jako já, a pomohlo mu to, nebo nějak nakoplo k tomu, aby si sám pomohl k lepším zítřkům, tak splnil svůj účel. :)

Ano, bude to znít pateticky, ale tento blog slouží jako taková očista mojí duše a zároveň pomoc druhým. Rozhodně ho nebudu vést v takto negativním duchu... to v žádném případě nechci. Naopak se budu snažit vám zlepšovat náladu a tím i vlastně sobě. Později tu najdete videa a články na různá témata. Nechci zůstat jen u kosmetiky a oblečení. Spíš sem budu zaznamenávat celý svůj život v co možná nejzábavnějším a nejzajímavějším duchu, aby vás to bavilo. :)

Život prostě není jen o těch krásných zážitcích, ale naopak i o těch zlých... a myslím si, že pokud někdo prožívá špatné období, je vždycky dobré, aby věděl, že v tom není sám.

Takže doufám, že si tu přijde každý na své... jak vy, které zajímají nákupy či kosmetika, tak vy, kteří právě neprožíváte nejšťastnější období života. Tenhle blog je odraz mě samé... nebudu si tu zkrátka hrát na to, jak je každý den prosluněný a že celý můj život je jen jedna velká párty. Budu se s vámi dělit o to dobré i o to špatné a doufám, že to někoho z vás osloví. :)Žádné komentáře:

Okomentovat