Lifestyle

Kratičká úvaha na téma Pauza ve vztahu

Sepsala jsem své postřehy a názory na toto téma... pokud vás to zajímá, čtěte. Můžete mi napsat i svůj pohled na věc. :)

Úsměvný příspěvek na téma "Chlap bordelář - jak ho přinutit uklízet"

Tentokrát jsem se s vámi chtěla podělit o historky ze soužití s mým přítelem bordelářem a popsat mé úspěchy/neúspěchy s jeho převýchovou. :)

Dětem vstup zakázán, aneb můj postoj k malým dětem

Tímto příspěvkem vám chci na rovinu říct, jaký vztah mám k malým dětem. Pro některé z vás by toto mohlo být důležité a já se nerada přetvařuji. Když už si lidi pouštím do života, chci, aby o mně věděli to dobré i to špatné... i za tu cenu, že mě třeba odsoudí. Jednou by na toto téma došlo a já nechci sluníčkově okecávat, že mi "malé děti připadají strašidelné" jako jedna nejmenovaná bloggerka. Přijde mi fér to říct tak, jak to je...

Úvaha k problematice islámu - Můj pohled na islám

V dnešní době velmi diskutované téma... avšak stále málo, řekla bych. Protože se mě tato problematika dotýká, rozhodla jsem se o ni napsat úvahu na pokračování. Budu ráda, když si článek přečtou obzvlášť ti, kteří se o islám jinak vůbec nezajímají. :)

Dobrosrdečný fanoušek nebo fanatický ignorant?

Takové shrnutí toho, co všechno se můžete dočíst na fb diskuzích u veřejně známých osobností, pokud nemáte stejný názor, jako většina. :)

Odblokování u léčitelky

Pokud jste nikdy nebyli u nějakého léčitele nebo léčitelky a chcete vědět, jak to probíhá, přečtěte si tento příspěvek o mém nevšedním zážitku u jednoho z nich. :)

Bloggeři vs. Youtubeři

Jsou naši youtubeři jen lenoši, kteří se rádi vykecají na kameru, protože neumí nebo nechtějí psát? Nebo je to naopak zábava, která vyžaduje možná i více úsilí než blogování...?

Můj pohled na islám - Část 2.

Jaký se stavím k islámu po nějaké době od zveřejnění prvního článku? Jak se daná problematika vyvíjí?

Žádné komentáře:

Okomentovat